Dnia 30 listopada dzieci z przedszkola i klas 1-3 wzięły udział w warsztatach świątecznych „Malowanie bombek”. Poznawały etapy powstawania bombek, wysłuchały ciekawych informacji w czasie oglądania filmu pt „Manufaktura bombek choinkowych”. Następnie z wielką ochotą i ciekawymi pomysłami rozpoczęły malowanie swoich baniek. Patrząc na efekty końcowe pracy naszych dzieci, jednogłośnie stwierdzamy, że nasi uczniowie i nasze przedszkolaki to Mali Artyści. Poniżej prezentujemy efekty i zaangażowanie wszystkich uczestników warsztatów. Dziękujemy firmie ARMAR z Bębła za sprawne przeprowadzenie zajęć warsztatowych oraz podarowanie 10bombek, które pomalowały i udekorowały panie wychowawczynie z przedszkola na Bozonarodzeniowy Kiermasz Świąteczny. Bombki zostaną przekazane organizatorom kiermaszu w najbliższym czasie.

Wychowawczynie🙂